yükleniyor

Hakkımızda

Firmamız 2012 yılında toplumun sağlıklı su tüketim ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur. Balıkesir Bandırma ilçesi merkez olup kısa zaman içerisinde tüm bölgede ihtiyaca uygun hizmet vermekteyiz. GOWAY Su Arıtma Sistemleri olarak çalışmalarımızda kaliteyi ilk hedefimiz görmekteyiz.Bizce kalitenin önemli olması işimizde başarıyı sağlayan en önemli faktördür. Müşteri memnuniyeti ile yolumuzda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Misyonumuz

Gelişen dünyamızda yaşanan değişimler doğrultusunda müşterilerimize, çevre ve topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getiririz. Tüketicilerimizi her zaman memnun etmeyi hedefleriz.Bu amaca ulaşmak için çalışmalarımızı geliştirir ve güçlendiririz. Değerlerimizi özümsemiş ekibimizle birlikte kurumsal başarıyı garantileriz. Tüketicilerimizin sağlığına itibar eder ve bölgemizde seçkin bir arıtma markası olarak görev almaktayız.

Viyonumuz

Müşterilerimizi her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren bölgemizde lider bir su arıtma şirketi olmak. Teknolojiyi takip ederek tecrübelerimizle tüm halka ulaşarak su arıtmayı insanların kullanımına sunmak.

Biz Kimiz?

GOWAY markamız ile Türkiye'nin bir çok ilindeki ve özelliklede yaygın olarak Ege bölgesideki servis ve satış kanallarımız sayesinde markamızın ulaşılabilirliği bu güne kadar göstermiş olduğumuz çabanın boşa gitmemiş olduğunun en büyük göstergesidir.

Request Pool Service

Our estimates are free, professional and fair. Most estimates require a site visit.

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

Service needed for:

What size is your pool?

How often would you like it to be serviced?